boksy samochodowe

W jaki sposób wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak rzeczywiście każda pora jest idealna na to by zażyć trochę odpoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną w pewnych sytuacjach zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, by radować się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe Northline

Dobry dobór samochodowego kufra

By box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu w takim razie najpierw trzeba się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Słusznym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodajże najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na dodatek należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które należy dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.